Aitame saavutada turunduses mõõdetavaid tulemusi
240+Teostatud kodulehte/digiprojekti
10Aastat valdkonna kogemust
84%Töid tuleb meile läbi soovituste
6825+Inimest on läbinud lavii tasuta kursuse

Kliendid meist (36)

alar ojastu

Alar OjastuALAROJASTU.COM KOOLITAJA JA INSPIRATSIOONIKÕNELEJA

Timoga koostöös tuleb esimese sõnana pähe “kasu.” Seejärel “hool.” Samuti “austus” ja “läbipaistvus.” Tunnen alati, et viis, kuidas Timo minuga suhtleb ja lahendusi välja pakub, on ootuseid ületav. Tunnen ühtlasi, et koostöö on olnud paralleelselt ka hariv rännak internetiturunduse paremini mõistmisel. Jätkan kindlasti ja soovitan kindla südamega.

Jürgen-Riim

Jürgen RiimHÕBENOOL OÜ JUHATAJA

Oleksin pidanud Henrit ja Timot juba ammu kuulama, et ettevõttel ei ole vaja perfektset, vaid korralikku veebi ning et viimane ei pea olema disaini näidiseksemplar, vaid toetama asjalikku sisu. Koostöös Lavii´ga sai Hõbenool OÜ endale korrektselt töötava veebi, mis suurendas ettevõtte tuntust, mainet ja müüginumbreid rohkem kui oleksin kunagi arvanud.

Marek-Reinolt

Marek ReinoltPUHASTID OÜ

Hindan eelkõige turunduslikku lähenemist projektile ja arusaamist, et teeme veebi äri ajamiseks, mitte veebipõhist visiitkaarti. Tänu heale projektijuhtimisele ja kiirele tegutsemisele sai kiire lahenduse ka Eesti Ehitab messiboks koos reklaammaterjalidega. Julgen kindlasti soovitada teistele ja usun, et kaasan ka ise Teid mõnda tulevasse projekti. Tehtud töö kiituseks räägib see, et olen saanud päris mitmelt kliendilt tagasisidet, et loodud lahendus on peajagu üle teiste poolt tehtust. Ja see tagasiside initsiatsiiv on tulnud ilma minu küsimiseta.

Mihkel Tammo

Mihkel TammoESTANCI TEGEVJUHT

Timo poolt esitatud nägemus ja Laviis kasutatav praktika aitas kinnistada oma nägemust kvaliteetse müügipakkumise tähtsusest diili lukkusaamise tõstmise juures.
Oleme arvesse võtnud kõiki detaile, mis ühe hea pakkumise juures on tähtsad ning ühena viiest näidisest heast pakkumisest, mille alusel oma versiooni välja töötasime kasutasime ka Lavii varianti. Ma arvan, et 95 % ettevõtetest võidaksid sellisest lähenemisest, sest nende olemasolevad teadmised ei võimalda neil müügis olla nii edukad kui nad võiksid. Põhjalik pakkumine ning müügi üleüldine teadlik juhtimine on baasoskus igale ettevõttele.

Sten Tuudak

Sten Tuudakwww.tsguide.eu TEGEVJUHT

Enne konsultatsiooni juba tundsin Laviid ja nende taset, kust oskasin oodata väärtust, aga ikka õnnestus neil minu ootusi ületada. Veebilehe ülevaatamine oli väga paraktiline ning usun, et kõik need väikesed täiustused annavad kokku suure võidu. Tänan abi eest.

Marko Toom

Marko ToomVEEBIMAJUTUS.EE

Soovitan Lavii koolitusi ja juhendeid kõigile ettevõtjatele, kes soovivad endale uut kodulehte luua või olemasolevat kodulehte paremini toimima panna. Timo koolitus katab ära kõige laiema skaala olulistest asjadest, mida kodulehe toimimisel peab kontrollima nii disaini- tehnilise teostuse kui ka levi ning turunduse seisukohalt. Loomulikult ei ole koolitus mingi maagiline võluvits, mis ise äri veebis “korda teeks”. Pärast koolitust tuleb kõik ellu viia kas ise juurde õppides või kaasates arendus- ja turunduspartnereid. Garanteeritult oled aga peale koolitust palju targem kodulehe tellija.