Aitame saavutada turunduses mõõdetavaid tulemusi
240+Teostatud kodulehte/digiprojekti
10Aastat valdkonna kogemust
84%Töid tuleb meile läbi soovituste
6825+Inimest on läbinud lavii tasuta kursuse

Tehtud tööd

Estemploy väike

Estemploy

Klient: EstEmploy OÜ
Veebileht: www.estemploy.ee
Tutvustus: Estemploy aitab Eesti töölistel leida Skandinaavias õiglaselt tasustatud töö ja teiselt poolt aitab Skandinaavia ettevõtteid leida endale renditööjõudu perioodideks, kus seda enim vaja.
Äriline eesmärk: Leida Eestist rohkem töötajaid ja Skandinaaviast saada päringuid, kes renditööjõudu vajavad.
Tööd mida tegime: Kliendiintervjuud, Veebilehe struktuur (UX), Veebilehe disain (UI), Veebilehe arendus koos tehnilise partneriga, Lehepealne SEO, projektijuhtimine, mõõdikute seadistamine, Google Adwordsi seadistamine
Turundusstrateeg: Henri Palmar

hõbenool-koduleht

Hõbenool

Klient: Hõbenool OÜ
Veebileht: www.hobenool.eu
Tutvustus: Kui Su autol on automaatkäigukast, siis nemad on need, kes Sind hoolduse ja probleemide korral kindlasti aidata oskavad. Paremini kui ükskõik mis teenindus. Diagnostikast dünaamilise õlivahetuseni ning remondi ja varuosadeni välja.
Äriline eesmärk: Saada rohkem päringuid automaatkäigukastide dünaamiliseks õlivahetuseks ja remondiks.
Tööd mida tegime: Kliendiintervjuud, Veebilehe struktuur (UX), Veebilehe disain (UI), Veebilehe arendus koos tehnilise partneriga, Lehepealne SEO, projektijuhtimine, mõõdikute seadistamine, Google Adwordsi seadistamine, märksõna analüüs ja sisu strateegia.
Turundusstrateeg: Henri Palmar

tender-koduleht-p

Tender

Klient: Tender Ehitus OÜ
Veebileht: www.tender.ee
Tutvustus: 23 aasta jooksul on Tender ehitanud üle 160 käsitööna palkmaja. Iga maja on unikaalne ning standardlahendused puuduvad. Iga maja tehakse seda nägu ja tegu nagu Sina päriselt soovid.
Äriline eesmärk: Saada kodulehe kaudu rohkem päringuid palkmajade müügiks
Tööd mida tegime: Kliendiintervjuud, Veebilehe struktuur (UX), Veebilehe disain (UI), Veebilehe arendus koos tehnilise partneriga, Lehepealne SEO, projektijuhtimine, mõõdikute seadistamine, Google Adwordsi seadistamine, märksõna analüüs ja sisu strateegia ning ka selle tootmine.
Turundusstrateeg: Henri Palmar ja Timo Porval

Sul on võimalus liituda meie 34 nädalase digiagentuuri uudiskirjaga, kus seletame igal kolmapäeval ühte kodulehe ja turundusega seotud teemat ning anname praktilisi näpunäiteid asjade paremaks tegemiseks.

Kontakt ja asukoht

Timo PorvalTurundusstrateeg

Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule. Lemmikteemad, millega kliente digiagentuuris aidata, on digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamine ja müügimudelite leidmine.

Tel: +372 5903 1467
E-mail: timo@lavii.ee

Henri PalmarTurundusstrateeg

Henri silmad lähevad põlema siis, kui jutt läheb turunduses numbritele ehk kõigele sellele, mida saab konkreetselt mõõta. Tema lemmikteemad, millega kliente aidata, on Google Adwords, Remarketing ja Google Analytics. Temaga vesteldes kuulete kindlasti palju turunduses kõige olulisemat fraasi „tulu/kulu suhe“.

Tel: +372 512 7838
E-mail: henri@lavii.ee