Aitame saavutada turunduses mõõdetavaid tulemusi
240+Teostatud kodulehte/digiprojekti
10Aastat valdkonna kogemust
84%Töid tuleb meile läbi soovituste
6825+Inimest on läbinud lavii tasuta kursuse

Hõbenool

Koostöö Hõbenoolega algas juba 2013 aastal ning selle aja jooksul oleme aidanud neil ehitada kaks kodulehte. Kui koostöö algas, siis klient oli aktiivne oma valdkonna foorumite külastaja. Laiapõhjalised teadmised aitasid väikses ringkonnas leida esimesi kliente, kuid ettevõtte kasvatamiseks oli vaja suuremat kontaktide hulka.

Eesmärgiks sai kodulehel teenuse vajalikkuse seletamine lihtsate sõnadega, et tekitada potentsiaalsetes klientides usaldust ning summutada hirme. Lisaks potentsiaalsete klientide suunamisele foorumist enda kodulehele aitab kvaliteetne sisu kaasa parema positsiooni saavutamisele orgaanilises otsingus. Valmis esimene versioon lehest, mis oli Lavii ajaloos ka viimane, mitte mobiilidele kohanduv veebileht. Jah, olid ka sellised ajad kunagi.

Tulemused olid kohe algusest peale väga head.

  • Koduleht tõi investeeritud raha käibes tagasi 1,5 kuuga
  • Esimese kolme kuu bounce rate 29%
  • Kolmandal kuul 40% päringutest läbi orgaanilise otsingu

Kuna Hõbenoole areng oli väga kiire, rohkem töötajaid, paremad seadmed, suuremad ja veel paremini sisustatud ruumid ning ka Tallinnas avatud esindus ning loomulikult vajadus selle järele, et leht kohanduks mobiilidele saigi 2018 loodud uus koduleht. Uus müügimees.

Eelmine versioon oli küll hea, aga kasutaja käitumistest ja vajadustest olime täpsemalt aimu saanud ja ka ise vahepeal arengus mitu sammu edasi astunud. Põhjalik märksõna analüüs, veel rohkem ja veel paremini kirjutatud sisu on aidanud Googles tipus võtta positsioonid Hõbenoole jaoks kõige olulisemate märksõnadega.

hobenoole positsioonid

Samuti on näha graafikult, kuidas tasub sisusse panustada. 2018 seoses uue kodulehega tõstsime veelkord sisusse panuseid ja tulemused on graafikult näha.

hobenoole panus sisusse

Samuti paranes uue 2018 tehtud kodulehega turunduse mõõdetavus ja päringute saamise hulk läbi kontaktivormi.

paringute saamine

hõbenool desktop

Meeldis see projekt?

Sul on võimalus liituda meie 34 nädalase digiagentuuri uudiskirjaga, kus seletame igal kolmapäeval ühte kodulehe ja turundusega seotud teemat ning anname praktilisi näpunäiteid asjade paremaks tegemiseks.

Kontakt ja asukoht

Timo PorvalTurundusstrateeg

Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule. Lemmikteemad, millega kliente digiagentuuris aidata, on digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamine ja müügimudelite leidmine.

Tel: +372 5903 1467
E-mail: timo@lavii.ee

Henri PalmarTurundusstrateeg

Henri silmad lähevad põlema siis, kui jutt läheb turunduses numbritele ehk kõigele sellele, mida saab konkreetselt mõõta. Tema lemmikteemad, millega kliente aidata, on Google Adwords, Remarketing ja Google Analytics. Temaga vesteldes kuulete kindlasti palju turunduses kõige olulisemat fraasi „tulu/kulu suhe“.

Tel: +372 512 7838
E-mail: henri@lavii.ee