Aitame saavutada turunduses mõõdetavaid tulemusi
240+Teostatud kodulehte/digiprojekti
10Aastat valdkonna kogemust
84%Töid tuleb meile läbi soovituste
6825+Inimest on läbinud lavii tasuta kursuse

Teenused

Oleme spetsialiseerunud sellele, et aidata paremate kodulehtede ja turunduse abil tõsta ettevõtete müüki ja reaalset kasumit. Tihti algab meie töö kodulehe tegemisest, sest ei ole mõtet kulutada raha turundusele, kui koduleht potentsiaalseid kliente ei kõneta. Ja kuna meie eesmärk on alati ehitada turundussüsteeme, mis on strateegilised ja pidevalt toimivad, mitte ainult kampaaniapõhised, siis peab iga tükk müügiahelas seda toetama.

Meie lemmikklientide hulka kuuluvadki need, kellele saame pakkuda terviklahendust. See tähendab:

  • teeme kliendi äri- ja müügiprotsessid endale põhjalikult selgeks (lisaks ka meie värske pilk ja tagasiside);
  • õpime tundma teie kliente (95% juhul saavad ettevõtjad ja turundajad seeläbi uut ja isegi üllatavat informatsiooni);
  • alles siis, kui eelnevad kaks punkti on läbi käidud, mõtleme, kuidas seda kõike kodulehel kajastada sel moel, et tegu poleks lihtsalt visiitkaardiga, vaid ärile kaasa aitava müügimehega;

Sul on võimalus liituda meie 34 nädalase uudiskirjaga, kus seletame igal kolmapäeval ühte kodulehe ja turundusega seotud teemat ning anname praktilisi näpunäiteid asjade paremaks tegemiseks.

Kontakt ja asukoht

Timo PorvalTurundusstrateeg

Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule. Lemmikteemad, millega kliente aidata, on digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamine ja müügimudelite leidmine.

Tel: +372 5903 1467
E-mail: timo@lavii.ee

Henri PalmarTurundusstrateeg

Henri silmad lähevad põlema siis, kui jutt läheb turunduses numbritele ehk kõigele sellele, mida saab konkreetselt mõõta. Tema lemmikteemad, millega kliente aidata, on Google Adwords, Remarketing ja Google Analytics. Temaga vesteldes kuulete kindlasti palju turunduses kõige olulisemat fraasi „tulu/kulu suhe“.

Tel: +372 512 7838
E-mail: henri@lavii.ee