Digiagentuur, mis aitab turunduses mõõdetavaid tulemusi saavutada

Teeme Sulle kodulehe, toome sinna külastajad ja muudame nad klientideks

Tutvu teenustega
240+KODULEHTE JA DIGIPROJEKTI
10Aastat kogemust
84%Töid tuleb läbi soovituste
6825+Inimest on läbinud Lavii tasuta kursuse
Oleme koostööd teinud

Kliendid digiagentuur Laviist

Timoga koostöös tuleb esimese sõnana pähe “kasu.” Seejärel “hool.” Samuti “austus” ja “läbipaistvus.” Tunnen alati, et viis, kuidas Timo minuga suhtleb ja lahendusi välja pakub, on ootuseid ületav. Tunnen ühtlasi, et koostöö on olnud paralleelselt ka hariv rännak internetiturunduse paremini mõistmisel. Jätkan kindlasti ja soovitan kindla südamega.

alar ojastu

Alar OjastuALAROJASTU.COM KOOLITAJA JA INSPIRATSIOONIKÕNELEJA

Oleksin pidanud Henrit ja Timot juba ammu kuulama, et ettevõttel ei ole vaja perfektset, vaid korralikku veebi ning et viimane ei pea olema disaini näidiseksemplar, vaid toetama asjalikku sisu. Koostöös Lavii´ga sai Hõbenool OÜ endale korrektselt töötava veebi, mis suurendas ettevõtte tuntust, mainet ja müüginumbreid rohkem kui oleksin kunagi arvanud.

Jürgen-Riim

Jürgen RiimHÕBENOOL OÜ JUHATAJA

Hindan eelkõige turunduslikku lähenemist projektile ja arusaamist, et teeme veebi äri ajamiseks, mitte veebipõhist visiitkaarti. Tänu heale projektijuhtimisele ja kiirele tegutsemisele sai kiire lahenduse ka Eesti Ehitab messiboks koos reklaammaterjalidega. Julgen kindlasti soovitada teistele ja usun, et kaasan ka ise Teid mõnda tulevasse projekti. Tehtud töö kiituseks räägib see, et olen saanud päris mitmelt kliendilt tagasisidet, et loodud lahendus on peajagu üle teiste poolt tehtust. Ja see tagasiside initsiatsiiv on tulnud ilma minu küsimiseta.

Marek-Reinolt

Marek ReinoltPUHASTID OÜ

Timo poolt esitatud nägemus ja Laviis kasutatav praktika aitas kinnistada oma nägemust kvaliteetse müügipakkumise tähtsusest diili lukkusaamise tõstmise juures.
Oleme arvesse võtnud kõiki detaile, mis ühe hea pakkumise juures on tähtsad ning ühena viiest näidisest heast pakkumisest, mille alusel oma versiooni välja töötasime kasutasime ka Lavii varianti. Ma arvan, et 95 % ettevõtetest võidaksid sellisest lähenemisest, sest nende olemasolevad teadmised ei võimalda neil müügis olla nii edukad kui nad võiksid. Põhjalik pakkumine ning müügi üleüldine teadlik juhtimine on baasoskus igale ettevõttele.

Mihkel Tammo

Mihkel TammoESTANCI TEGEVJUHT

Enne konsultatsiooni juba tundsin Laviid ja nende taset, kust oskasin oodata väärtust, aga ikka õnnestus neil minu ootusi ületada. Veebilehe ülevaatamine oli väga paraktiline ning usun, et kõik need väikesed täiustused annavad kokku suure võidu. Tänan abi eest.

Sten Tuudak

Sten Tuudakwww.tsguide.eu TEGEVJUHT

Soovitan Lavii koolitusi ja juhendeid kõigile ettevõtjatele, kes soovivad endale uut kodulehte luua või olemasolevat kodulehte paremini toimima panna. Timo koolitus katab ära kõige laiema skaala olulistest asjadest, mida kodulehe toimimisel peab kontrollima nii disaini- tehnilise teostuse kui ka levi ning turunduse seisukohalt. Loomulikult ei ole koolitus mingi maagiline võluvits, mis ise äri veebis “korda teeks”. Pärast koolitust tuleb kõik ellu viia kas ise juurde õppides või kaasates arendus- ja turunduspartnereid. Garanteeritult oled aga peale koolitust palju targem kodulehe tellija.

Marko Toom

Marko ToomVEEBIMAJUTUS.EE

Timo leidsin 2013 Eliitlaagri esinejate nimekirjast. Veidi hiljem võtsin temaga kontakti ja leppisin kokku kohtumise aja. Tutvustasin enne kohtumist ettevõtte eesmärke ja tegevusala. Kui Timo kohtumisele tuli, oli tal tegelikult juba Facebooki kampaania jaoks suurepärane idee olemas. Aasta lõpus tegime mõtted teoks. Tänan kogu Lavii meeskonda asjaliku tegevuse ja fantastilise müügimaterjali eest. Selle tulemust on tänaseks juba võimalik mõõta.

ergo-laineem

Ergo LaineemMööblimasina tegevjuht

Koolituspäeva eesmärk oli Top Marine müügiprotsessi kaasajastada ja täiustada. Kliendid on meile alati väga head tagasisidet andnud ja meie põhjalikke pakkumis kiitnud. Timo suutis meid üllatada, sest me nägime et põhjalikke pakkumisi saab veelgi süvendada ja paremaks teha. Esimene emotsioon oli see, et lõi hinge kinni, et kas tõesti on vaja nii pikka ja põhjalikku pakkumist aga pärast järelemõtlemist tuli wow, et see on täiega geniaalne!

Ava rohkem

Me oleme samas stiilis müügile lähenenud aga mitte nii süsteemselt. Samas üllatas ka see, et põhjalikkus ei tähenda töömahukust. Töömaht võib hea eeltöö juures ka väheneda või samaks jääda. Timo abiga vormistame oma eelneva töö ühtseks tervikuks koondada. Koolituspäev oli väga praktiline just selles mõttes, et kõik punktid said grupitööna meie ettevõtte plaanis läbi mängitud ja saime kohe praktilise väljundi ja suuna edasi liikuda.

Positiivselt üllatas ka see et Timo oli kodutöö väga põhjalikult ära teinud ja osa pakkumisest juba eelnevalt meie eest ära teinud. Jättis väga hea tunde, et Timo oli enne juba palju vaeva näinud.

Kindlasti soovitame Lavii ja Timo turunduskoolitusi. Põhjalik müügipakkumine on tööriist arenevale ettevõttele, kes tahab teistest eristuda ja esile tõusta ning pidevalt areneda. Ettevõttel peaks olema vundament valmis – st toode või teenus peab olema valmis ja kõrgel tasemel. See on õige tööriist kallist oma kaubamärgi toodet müüvale ambitsioonikale ettevõttele.

Sulge

Andry Prodel

Andry ProdelTOP MARINE JUHATAJA

Tellisime Lavii sisekoolituse oma SEO ja SEM strateegia lihvimiseks. Kogu tiim jäi koolitusega väga rahule – saime palju teadmisi, ent ka konkreetseid näpunäiteid, milles tulevikus juhinduda. Väga selged soovitused erinevate tööriistade kohta ja väikesed nipid edaspidiseks olid ääretult kasulikud. Ja mis eriti tähtis – Timo praktilised näited ja koolituse sõbralik, positiivne ja sundimatu õhkkond aitasid kindlasti teadmiste omandamisele tublisti kaasa.

Loomulikult saab end harida ka erinevat kirjandust ja blogisid lugedes, aga näha, kuidas erinevate näidete põhjal sarnast strateegiat teistes ettevõtetes reaalselt ellu viiakse, oli kogu meie tiimile väga motiveeriv. Soovitan kindlasti ka teistele turundusjuhtidele ja ettevõtetele Lavii poolt korraldatud sisekoolitusi. Aitäh!

Evelin Org

Evelin OrgEndine Sokos Hotels Tallinn Müügi- ja turundusdirektor

Suutsid absoluutselt üllatada, abi oli väga palju. Olen ise müügis 5+ aastat suhteliselt edukalt tegutsenud ja justkui arvasin teadvat juba üht-teist, aga lisandus uusi vaatenurkasid, mis tagantjärgi mõeldes on elementaarsed aga mingil põhjusel me neid ei kasuta tihti. Päriselt!

Verbaalses suhtluses olen intuitiivselt nii lähenenud küll, kirjalikud pakkumised on valdkonnast tulenevalt jäänud pigem tehniliseks ja seega keerukamaks kui vahel tarvis.

Ava rohkem

Otsustasin rakendada saadud teadmisi tol hetkel parasjagu just käsil olevatele suurtele pakkumistele. Prooviringi tulemuseks 3/3 (kolmest kolm) ja väga positiivne klientide tagasiside. Otsuse langetamine ja partneri valimine oli oluliselt lihtsam ning üks klientidest vastas vägagi tavapäratult (küsimusele, kas teeks kohtumise kus vaataks tekkinud küsimused üle), et pole vaja hetkel (enne koostöö starti), sest pakkumisest said kõik küsimused juba vastused.

Müügiskill on läinud paremaks ja selle mõju on vast kõige enam tunda igapäevastes vestlustes klientidega kus varasemaga võrreldes on lisandunud küsimused, mille abil saab rohkem sisendit või ennetada hilisemas etapis lisapäringuid. Seega mõtlemise muutumine on alanud ja see on suur samm!

Vaieldamatult soovitaksin sellist lähenemist teistele ettevõtjatele ja müügiinimestele. Selle asemel, et panna rõhku klassikalistele müügikoolitustele kus õpetatakse veeeelgi paremini close’ma (“klõusima”? ) ja klienti keerukate sõnadega segadusse ajama peaks iga valdkonnast ning endast lugupidav müügiinimene mõtlema kuidas ta saab klienti otsustamisel aidata läbi lihtsustamise – rääkides oma tootest/teenusest nii, nagu see tegelikult on ja mida klient sellest saab.

Kui müügi valdkonnas on midagi, mille usku ma olen pööramas on see põhjalik ja läbimõeldud lähenemine koos süsteemidega, mis lihtsustavad ja loovad võimenduse. Peab olema hea toode/teenus aga lisaks sellele ka ehe isikliku emotsiooniga lähenemine ning võimekus neid presenteerida klientidele efektiivselt ja ka effektselt – täpselt selles järjekorras. Aitäh, Timo, ja sügav kummardus innovatsiooniratta käivitamise eest!

Sulge

Viljar Vaht

Viljar VahtMAX 123 LAHENDUSTE JUHTIV-MÜÜGIKONSULTANT

Meie ootused olid konsultatsiooni osas kohe väga kõrged ja saime sellele vastavalt ka väärtust. Meeldis, et oli ainult puhas praktiline väärtus ja teadmised olid koheselt rakendatavad. Sellise konsultatsiooni juures meeldis, et äriliselt mõeldi kaasa ja konkreetset plaani tehes peeti silmas ettevõtte terviklikku pilti. Soovitaksin 100% sellist konsultatsiooni teistele ettevõtjatele ja turundajatele. Väga hea, et sellised firmad nagu Lavii, olemas on. Ülikasulik teenus ja meeldiv teenuse protsess!

Paavo Heil

Paavo HeilBrandem.ee partner ja konsultant

Laviiga oleme koostööd teinud alates 2009 aastast. Eelkõige meeldib see, et kui  räägitakse sinu rahast, siis fookus on  selle kasvatamisel ja riske võetakse ühiselt, nö win to win äri, võidavad mõlemad.

Parimad töö tulemused on saavutatud erinevate reklaamikanalite kasutamise ja optimeerimisega (Näiteks Google Adwords). Koostööd Laviiga julgen kõigile soovitada.

Andres-Männisalu

Andres MännisaluDispak OÜ TURUNDUSJUHT

Olen rahul, et valisime 2-päevase koolituse, sest ühepäevane oleks läinud liiga kiireks ning koolituse personaalsemat osa lihtsalt pole saanud nii kiiresti edastada.

Saime kõik oodatust rohkem teada, mis meie puhul paremini tuleks teha.

Tänu koolitusele on mul suurem pilte ees, millised on veebilehe ja turunduse kitsaskohad, mida paremaks teha. Kindlasti soovitaksin sellist personaalset sisekoolitust teistele ettevõtjatele ja turundajatele. Koolituse maksumus on parajalt suur, aga kui saadud info enda kasuks korralikult tööle paned, siis tuleb see kindlasti kuhjaga tagasi, selles ma ei kahtle.

Gen Taliaru

Gen TaliaruVineerimaailm.ee IT juht

Ootused koolituse osas täitusid nii minul kui osalejatel. Kõik sujus väga lihtsalt korralduse poolelt ja negatiivset tagasisidet ei ole keegi andnud.

Sa oled koolitaja, kes on selgelt praktik ja rääkisid reaalsetest olukordadest. See on see, mida kuulajad ootavad, mistõttu jäid nad koolitusega väga rahule. Julgeksin küll sind soovitada teistele ettevõtjatele. Tänud lühikese, kuid suurepäraselt sujunud koostöö eest!

tonis laanemae

Tõnis LaanemäeSA HIIUMAA ARENDUSKESKUSE ETTEVÕTLUSKONSULTANT

Teenus tundus täpselt see asi, mis meil vaja oli too hetk. Kindlasti olete pädev paljudes eri asjades ka, aga justkui jäi mulje, et spetsialiseerunud antud pakkumiste koostamisele, mis me teha tahtsime. Küsimused olid väga head ja suunavad, suur kogemuste pagas oli teie jutust tunda.

Tulemus ületas ootused selles mõttes, et disaini esimese versiooniga jäime peaaegu alati rahule. Ise kartsin ette, et disain ei pruugi sobida, mis tähendab rohkem edasi-tagasi põrgatamist ja ka suuremat kulu, aga Riho oli tõesti hea ja mõtles asjale hästi kaasa (tegi ka omaloomingut, mis peaaegu alati sobis – st positiivne kaasamõtlemine).

Ava rohkem

Me jäime tõesti kõigega rahule. Seda enam, et „on so short notice“ nii kiirelt saite appi tulla. Võtsin 30 sek, aga ei nuputanud midagi kriitilist välja, olete ikka väga tasemel partnerid.

Kindlasti soovitaks Laviid teistele turundajatele ja ettevõtjatele . Peamise põhjusena tooksin välja just selle, et nö „9 korda mõõda ja 1 kord lõika“ asemel tundus teiega „1 kord mõõda ja 1 kord lõika“, ehk siis protsess oli tohutult kiirem läbi teie kogemuse, et juba esimesed pakutud asjad sobisid ja ei pidanud midagi ümber tegema. Ehk kui valida soodsam partner, siis kokkuvõttes „9 korda mõõtes“ lähevad asjad kallimaks tegelikult.

Pange samas vaimus edasi! Teie positiivsus ja abivalmidus võiks jõuda maksimaalselt paljude inimesteni – „making the world a better place“

Sulge

Tauri Laane

Tauri LaaneQSTEPI KAASASUTAJA, TEGEVJUHT

Olen Laviilt alati abi ja head nõu saanud. Suhtumine on sõbralik ja töine. Hea meelega soovitan ja olen juba soovitanud teid ka teistele ettevõtetele. Tagasiside Timolt on olnud alati kiire ja asine. Laviiga on lihtne asju ajada, sest mõistate Moller Auto kampaaniate vajadusi, pakute kiire lahenduse ja selgitate tausta. Hindan teie teenust ja suhtumist töösse 5 palli süsteemil 4,5 – alati on ju arenemisruumi.

Raili-Kala-Lavii

Raili KalaMOLLER AUTO TURUNDUSJUHT

Alustavatele ettevõtjatele mentorklubis viisid läbi ühe koolituspäevana teemal „Kuidas turundus ei ole kulu vaid tulu“. Suutsid nii mõnegi alustava ettevõtja panna mõistma turunduse olulisusele ja jõuti ka tõdemusele, et kui ise ei oska/ei jõua, on see OK sisse osta ja lasta teha neil, kes teemat valdavad.

Osalejad on jäänud väga rahule … päriselt!

Ava rohkem

Meeldinud on, et koolitused on olnud praktilised, lihtsasti jälgitavad, arusaadavad ja antakse tööriistad esimeste sammude tegemiseks. Kommentaar Timole: „Edukate praktikute arusaadav ja selge jutt koos praktiliste nõuannetega. Tänud!“ Olid rohkem praktik, mitte koolitaja, kes koolitas kõik saalis olijad väga hästi!

Igatahes soovitan sind teistele ettevõtjatele ja turundajatele ja olen seda juba ka teinud. Oled põnev, julge ja praktiliste ja vajalike oskustega praktik, keda kaasaegsetel turundusteemadel on lausa kohustuslik rääkima kutsuda!

Sulge

Kaja Laats

Kaja LäätsSA VILJANDIMAA ARENDUSKESKUSE ETTEVÕTLUSKONSULTANT

Mulle meeldib, et räägite asjadest nii nagu need on. Näiteks kui panen x eurot sisse, siis x + y saan tagasi. Sümpaatne on see, et olete maru ausad olemuselt ja point ongi teha kliendile asju, mida tal reaalselt vaja on, et raha teenida.

Aleksander-Bankiir

Aleksander BankiirETSLOGISTIKA OÜ TEGEVJUHT

Lavii juures meeldib ettevõtte vedajate ind ja soov midagi tegelikult ära teha. Siin kehtib hästi ütlus: tee mida armastad ja sul läheb hästi. Oleme koos teinud mõned kampaaniad ja püstitatud eesmärgid on alati ületatud. Lavii meeskond samastab end kliendiga, räägib sinuga arusaadavalt, ollakse piisavalt otsekohesed ja julgevad soovitada oma ideid. Reageeritakse alati kiiresti ja räägitakse asjadest nii nagu nad on. Olen kindlasti klient edasi. Jõudu ja edu!

Raul-Tomingas

Raul TomingasEttevõtja

Oleme Laviiga koostöös läbi viinud mitmeid ettevõtetele suunatud praktilisi kodulehe koolitusi nii Tallinnas kui ka Tartus. Koostöö Timoga on alati olnud väga meeldiv ja lihtne, ta vastab alati kiiresti ja on vastutulelik. Koolitusel osalejate tagasiside on jätkuvalt väga positiivne, kiidetakse koolitaja suurt entusiasmi, arusaadavust, sisutihedat esitlust, pädevust ja kompetentsi.

Timo koolitused on väga praktilised, rohkete näidetega ja päevakohased.

Ava rohkem

Tihti kiidetakse seda, et koolitustelt saab hulgaliselt häid näpunäiteid ning tööriistu, mida kohe võimalik igapäevatöös rakendada ja mis aitavad tööd ning ajakulu optimeerida.

Laviiga läbiviidud koolitustel on osalenud juba üle 65 ettevõtte väga erinevatest sektoritest, kes on andnud koolitusele väga hea hinnangu. Timo suudab edasi anda teooria läbi rohkete näidete ja koolitajana jäime temaga väga rahule ning soovitame julgelt ka teistele.

Sulge

Merit Fimberg-Espuch

Merit Fimberg-EspuchEesti Kaubandus-Tööstuskoja Teenuste osakonna projektijuht

Sisekoolitus oli meie jaoks väga kasulik. Päev otsa oma teemadele, kellegi teise vaatenurgast investeerida oli täpselt see, mis kogu team’ile veidi uut värsket hingamist andis. Kuna nippe oli palju, siis leidus kõigile midagi, mida kõrva taha panna. Koolitus polnud niivõrd meie enda ettevõtte jaoks vaid pigem meie klientidele pakutavate teenuste laiendamiseks.

Olles ise sama valdkonna veidi teise nurga alt praktik, siis saime teise nurga alt lähenemist ja täpselt seda, mida ootasime. Timo on äss. Kõik nipid olid selged ja praktilised. Soovitan hea meelega koolitust kõigile, eriti neile, kellel veeb müüma peab. Või üldse, kellel veeb on ja soovib sellega mingit eesmärki püüda.

Rauno Kutti

Rauno KuttiVurr.ee loov- ja tegevjuht

Turunduse arenguprogrammi luues oli laual variant valida koolitajad igaks päevaks erinevad, et teema mitmekülgsust rõhutada ja anda osalejatele võimalikult erinevaid vaatepunkte. Suheldes Timoga ja süvenedes tema poolt pakutavate koolituspäevade sisusse ning põhjalikkusesse, jõudsime järeldusele, et meil ei ole vaja mitte mitmekülgsust läbi erinevate koolitajate, vaid just mõjusat eksperti väga praktiliste näpunäidetega. Ja selline lähenemine õigustas ennast täielikult.

Ava rohkem

Timo on suhtlemisel väga kiire, korrektne ja positiivne. Ta süveneb teemasse, pakub omapoolseid lahendusi ja peab alati kokkulepetest kinni. Osaledes väga paljudel koolitustel ja korraldades ise juba aastaid erinevaid koolitusi, olen ma Timo leidmise ja valimise üle eriti õnnelik. Ta on väga täpne, põhjalik, korrektne ja asjakohane. Soovitan julgelt ja kindlalt!

Turundusprogrammis osalejad on andnud kogu programmile väga positiivset tagasisidet. Üle poolte osalejatest on muutnud oma veebilehte vastavalt Timo näpunäidetele või alustanud uue veebilehe loomist. Kõik programmis osalejad on kasutusele võtnud erinevaid turundus- ja müügialaseid tegevusi, mida koolitustel käsitleti. Mis tegi selle programmi veelgi tõhusamaks, oli just pidev turunduse ja müügi sidustamine ning põhimõte, et iga turundusse panustatud tegevus peab olema rahas mõõdetav, et aru saada, mida ja miks tehakse.

Timo mõjus koolitusel nii väga hea koolitaja kui suurepärase praktikuna. Tema tugevus ongi see, et paralleelselt koolitustega on ta jätkuvalt tegev veebilehtede loomisel ja erinevate turunduskanalitega sidustamisel, lisaks kõikvõimalikud mõõtmised, mis tegevuste tulemuslikkust näitavad.

Kui ettevõttel on plaanis veebilehte uuendada, selle efektiivsust mõõtma hakata või sisutekste täiendada, siis tuleb alustada kogu terviku arusaamisest. Selleks annabki Timo väga põhjaliku ülevaate ja materjali kui mitte päevaga siis kolmega kindlasti. Võib juhtuda, et ettevõtjatele hakkab nii meeldima, et tahavad teda veel kuulata.

Sulge

Reelika Vaabel

Reelika VaabelRAPLAMAA ARENDUS- JA ETTEVÕTLUSKESKUSE PROJEKTINÕUSTAJA

Kindlustunde Timo kui koolitaja kohta andis tema pikaaegne kogemustepagas, varasem koolituste tagasiside ja see, et tema on see mees, kel on midagi lisaks anda ka oma valdkonna ekspertidele.

Koolituspäevadel vastas Timo oma teadmistepagasi, avatud suhtlemise ja hea meeleoluga meie kõrgetele ootustele.

Ava rohkem

Muidugi oli enne ja peale koolituspäeva suhtlus kiire, sujuv ja sõbralik. Ligi 90 saalis olnud ettevõtjat jäid Timo praktilise koolitustega väga-väga rahule ning koju kaasa võeti palju teadmisi ja uusi mõtteid. Timo oskas vastata küsimustele, tuua palju näiteid, suhestuda kuulajatega ning anda palju praktilisi nippe.

Nüüd on ettevõtjatele antud super teadmised, tuleb neid vaid rakendama hakata. Julgen soovitada praktik Timo koolitust 100%!

Sulge

Hannele Aljaste

Hannele AljasteBDA.ee

Laviiga on igas mõttes väga lihtne koostööd teha. Nad on põhjalikud, süvenevad oluliste detailideni, et saavutada eemärgid ja rohkemgi veel – luua lisaväärtust, kas uudse lahenduse või järgmiste tegevuste näol. Suhtumine on parim – aus, sõbralik, inimlik. Lavii erineb väga paljudest seetõttu, et nad on ise lõpuni iga kampaania juures ja vajadusel reageerivad imekiiresti ning murest saab võimalus, probleemist lahendus. Olen sellest valdkonnast palju õppinud. Aitäh!

Marika-Kala

Marika KalaHANSAPOSTI TURUNDUSJUHT

Kindlasti oli see konsultatsioon mulle vajalik ja kasulik. Alati on hea, kui keegi kõrvalt professionaalse pilguga vaatab ja valdkonna spetsialist oskab paremini hinnata, mis toimib, mis mitte.

Konsultatsiooniteenus tugineb alati usaldusele ning minu jaoks on eriti oluline see tunne, mis koostööd tehes tekib. Ma hindan kõrgelt seda, et päriselt tahetakse aidata, mõeldakse kaasa ja ollakse valmis ka konsultatsiooni faasis jagama kasulikke ning praktilisi ideid ja töövahendeid (sh. selliseid, mida saab kiirelt ise rakendada). Kõige kasulikum oli saadud tagasiside olemasolevatele ideedele ja mõned uued ideed, mis meie vestluste käigus tekkisid.

Kindlasti soovitan Laviid ka teistele tuttavatele ettevõtjatele.

Hanna Jogi

Hanna JõgiPersonaliDisain tegevjuht, konsultant ja coach

Otsisin koostööpartnerit spetsiifilisema projekti jaoks ning ei olnud kahtlustki, et pöördun Lavii meeskonna poole. Timo ja Henri puhul on tegemist väga heade spetsialistidega, kes teavad, mis on oluline ning kuidas kliendile väärtust luua. Oleme koos lahendanud nii Facebooki, kui ka Google Analytics küsimusi ja projekte. Kogu koostööd on iseloomustanud täpsus, professionaalsus, ausus ja sõbralikkus – eriti kaks viimast, kuna sellist suhtumist kohtab väga harva!

Rene-Meres

Rene MeresETTEVÕTJA JA E-TURUNDUSSPETSIALIST

Oleme koostööga Lavii’ga väga rahul. Tööde teostus on alati täpne ja korrektne. Väga meeldiv ja professionaalne suhtumine. Timoga on väga lihtne ja meeldiv asju ajada, sest ta vastab alati kiiresti ja on valmis aitama isegi siis, kui on asjaga väga kiire. Lavii poolt korraldatud Facebook’i kampaaniad olid väga loovad, ilusti kujundatud ja tõid kindlasti väga häid mõõdetavaid tulemusi. Kindlasti julgen soovitada Lavii teenuseid ka teistele.

Lana-Vallo

Lana ValloGLOW MAKE-UP STUUDIO RAJAJA

Lavii meeskond on igati koostööaldis. Sain neilt ammendavad vastused mind huvitavatele turundusalastele küsimustele. Nende juures meeldib see, et nad hoiavad end kursis turunduse uuemate trendidega ega jää varasemalt saadud teadmistele lootma. Julgen neid kindlasti soovitada kõigile turundusjuhtidele, sest kui kasutada nende teenuseid, siis on loodud kõik eeldused selleks, et projekt igati õnnestuks.

Liina-Pulges

Liina PulgesTEADUSKESKUS AHHAA KOMMUNIKATSIOONIJUHT

Meie koostöö on sujunud esimesest kohtumisest peale ja vastastikune mõistmine on meile suure hulga aega kokku hoidnud. Lisaks headele teadmistele ja oskustele on Lavii-l ka loov lähenemine kõikidele erinevatele kujundustöödele, mille oleme nendega koostöös valmis saanud. Lavii on mitmel korral meie ootusi ületanud ja seetõttu olen kindel, et meie koostöö jätkub veel pikalt.

Andre-Aul

Andres AulSECURITY SOFTWARE OÜ PROJEKTIJUHT

Mulle meeldib Lavii tiimi juures kiirus, vahetu ning pühendunud olek. Olen tänulik selle eest, et väga lühikese etteütlemisega suutsite teha valmis toimiva lahenduse. Teie inimesed mõtlevad alati kaasa, seejuures mõtlevad, kuidas saavad kliendile reaalselt kasulikud olla, ning ei jäta klienti tema probleemidega hätta. Teiega on lihtne asju ajada just tänu sellele, et püüate igal võimalusel, (samas mõistuse piires) vastu tulla, loovalt kaasa mõelda ja teist kumab läbi siiras soov aidata. Julgen teid teistele ettevõtjatele soovitada.

peep-vain

Peep VainKoolitaja

Laviiga oli juba esimesest kohtumisest alates tunne, nagu ajaks asju oma pikaaegse ja toetava sõbraga. Kirjastus Helios tegi Laviiga koostöös internetiturunduse vallas oma esimesed sammud – kuigi alguses olid meie kõhklused suured, tuleb tunnistada, et Lavii kindel ja kiire töö hajutas kahtlused kohe.  Timo andis oma asjaliku entusiasmiga meie projektile palju juurde ning kokkuvõttes jäime Lavii professionaalse teenindusega väga rahule ja soovitame neid soojalt!

Janno JoosepKIRJASTAJA, HELIOS KIRJASTUS

Töösse suhtumise ja töö- ning reageerimiskiirusega jäime väga rahule. Kõik tegemised olid graafikus ja mured said kiirelt lahendatud. Pakkusite ise ideid välja ning tulite kaasa ka meie endi ideedega ja suutsite need kenasti ka ära vormida. Konkreetse töö puhul sai lähtuvalt neid aspekte arvesse võttes samuti kvaliteetse ning suures osas ootustele vastava tulemuse. Jäid pisemad detailid, mille kallal oleks võinud rohkem tööd teha, kuid aeg pressis peale.

Aver Allmere

Aver AllmereRahandusministeerium

Lavii on andnud nii palju väärtust mulle, et seda rahasse pannes hakkaks lausa piinlik 🙂 Nali naljaks, aga Timo Porvali tasuta veebikursus kodulehe tegemiseks on andnud mulle väga palju infot ja praktilisi teadmisi, et uue kodulehe tellimisel olen juba palju targem ning oskan pöörata tähelepanu asjadele ja küsida kodulehe pakkujale küsimusi, mida eales poleks osanud. Aitäh Lavii ja Timo kursuse eest!

Mariliis Lukk

Mariliis LukkÕNNELIKE PEREDE HALDJAS JA PESAPUU PEREKESKUSE OMANIK

Digiagentuuri kontakt ja asukoht

Timo PorvalTurundusstrateeg

Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule. Lemmikteemad, millega kliente digiagentuuris aidata, on digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamine ja müügimudelite leidmine.

Tel: +372 5903 1467
E-mail: timo@lavii.ee

Henri PalmarTurundusstrateeg

Henri silmad lähevad põlema siis, kui jutt läheb turunduses numbritele ehk kõigele sellele, mida saab konkreetselt mõõta. Tema lemmikteemad, millega kliente aidata, on Google Adwords, Remarketing ja Google Analytics. Temaga vesteldes kuulete kindlasti palju turunduses kõige olulisemat fraasi „tulu/kulu suhe“.

Tel: +372 512 7838
E-mail: henri@lavii.ee